Absolutní zlo

Harlequin - 2007
ISBN: 80-241-0891-7

Harlequin (2007) 80-241-0891-7 352
Harlequin (2002)

Když v ospalém městečku Platte dojde k brutální vraždě, policie je v koncích. Stopy jasně vedou k muži, který už byl za podobné činy stíhán, odsouzen.. a popraven. Snaží se někdo napodobit styl předchozích vražd? Nebo je skutečný vrah stále na svobodě? Šerif Nick Morelli cítí, že takto závažný případ bude vyžadovat přítomnost specialisty FBI, a povolá agentku Maggii O´Dellovou, aby sestavila psychologický profil pachatele. Společně s ní začíná odhalovat strašlivou pravdu – a v tom je nalezeno druhé mrtvé tělo a případná třetí oběť je nezvěstná. Maggie a Nick svádějí boj s časem. Dostihnou vraha dřív, než dokončí svůj odporný čin? (Založil/a: čarodějka)

Alex Kava Alex Kava
*1960

maurarita
  13. 7. 2015, 16:58
Úžasně napínavá detektivka která vás vtáhne do napínavého děje s výtečnou atmosférou. Nechybí zajímavý příběh ,který vás udržuje v napětí až do konce.
woolf
  26. 7. 2013, 16:48
Čtivá kniha s napínavým příběhem, ale trocha šťávy tomu chybělo... oproti jiným thrilerům, které jsem četl plyne příběh středním tempem. Naleznete klasickou zápletku s vložkami milostných serepetiček, které hlavní postavy přepadají i ve chvílích... no posuďte sami.
Kniha je určitě k přečtení, ale myslím, že nepřekvapí ani neohromí.
Franny_Glass
  11. 2. 2013, 8:49
Po dlouhé době se mi (náhodou) do rukou dostala zase dobrá detektivka. Takhle se obyčejně bavím jen u Tess Gerritsenový. Čtivý, napínavý, zajímavý téma. Vřele doporučuju!