Proč jsme vůbec tady?

Proč jsme vůbec tady?

Návrat domů - 2004
ISBN: 80-7255-109-4

Návrat domů (2004) 80-7255-109-4 280

Kniha s podtitulem "čtyřicetidenní zastavení nad smyslem života". Průměrný člověk dnes žije 25 550 dní. Nestálo by za to, abys z tohoto množství oddělil 40 dní proto, abys pochopil, co Bůh chce. A přišel na to, jak správně naložit s časem, který máš ještě před sebou?

Toto je víc, než jen pouhá kniha. Je to průvodce na čtyřicetidenní duchovní pouti, která tě přivede k odpovědi na nejdůležitější otázku života: Proč žiji? Až budeš na konci tohoto putování, poznáš Boží záměr pro svůj život a pochopíš celkový obraz – jak jednotlivé kousky tvého života do sebe zapadají. Až k tomu dojde, nebudeš se tolik stresovat, budeš se sbáze rozhodovat a budeš spokojenější. Co je ale nejdůležitější: budeš připraven na věčnost.

Tato kniha ti umožní poznat pět záměrů, které má Bůh s tvým životem zde na zemi. Stvořil tě, abys byl členem jeho rodiny, modelem jeho charakteru, tím, kdo vyvyšuje jeho slávu, služebníkem jeho milosti a poslem jeho dobré zprávy pro druhé lidi. (Založil/a: Krejdom)

Rick Warren Rick Warren
*28.01.1954