Ledový drak

Poprvé vydáno celosvětově: 1989

Fantom Print - 2005
ISBN: 80-86354-51-2

Fantom Print (2005) 80-86354-51-2 256

Cabe Bedlam bojoval proti dračím králům. Postavil se jejich snaze vládnout světu lidí a zahnal je zpět do Dračích říší. Potom však šílený, ale neuvěřitelně mocný Ledový drak uvolnil Poslední zimu - prastaré smrtonosné kouzlo. Kouzlo, proti kterému neexistuje ochrana. Kouzlo, s jehož pomocí chce dobýt Dračí říše a současně smést lidský druh do zapomnění.
Jen Cabe má odvahu a moc této pohromě zabránit. Ovšem za cenu, která je neskutečně vysoká ... (Založil/a: elyon)

Ariko
  13. 9. 2014, 18:07
Pěkné fantasy, ale něco mi na něm stále nesedí. Nevím jestli je to takovým drsnějším méně popisným stylem psaní, nebo ponurostí děje... nevím, ale rozhodně jsem se nenudila.
djarda
  30. 10. 2014, 21:04
Velmi parádní díl. První mě tolik nenadchl, ale díku tomuto dílu této sáze přicházím čím dál více na chuť :-) Vivat Gryf and Blue Dragon :-) Vivat Bedlam :-)
Ignis
  1. 2. 2014, 22:15
Začátek mi přišel strašně amatérský, nevím jestli to bylo překladem nebo autorem, ale když se tam začlo konečně něco dít, tak jsem přestala dumat nad tím, co mě na tom vlastně tak vadí a celkem si to užila. Ale nic bez čeho bych nemohla žít.