Vlčí přilba

Poprvé vydáno celosvětově: 1990

Fantom Print - 2006
ISBN: 80-86354-61-X

Fantom Print (2006) 80-86354-61-X 256

Nastal čas, aby bývalý vládce Penacles - lord Gryf - zjistil tajemství svého původu. Vydává se proto hledat mystické Snové země. V nedobrovolném spojenectví s dračím vévodou Morgisem musí čelit nejen vlčím jezdcům, ale i nebezpečí, které má kořeny v dávné minulosti. Co se skrývá v sutinách Qualardu, bývalého sídelního města Aramitů? Přežije Gryf setkání s aramitským bohem Ničitelem? Cena za tajemství minulosti je vysoká ... (Založil/a: elyon)

Ariko
  14. 11. 2014, 9:48
Třetí díl a líbil se mi naopak o mnohem víc než předchozí dva díly. Pravdou zůstává, že Knaak je pro mě spíš mužským fantasy - trochu drsnější. Ale Vlčí přilba a Stínový hřebec vedou.
djarda
  7. 1. 2015, 12:33
Rozhodně zatím nejčtivější z této série, beru to postupně :-) Posledních 50 stran jsem přečetl téměř jedním dechem. Čím se autor zabředá do série hlouběji, tím i propracovanost a kvalita jeho práce je lepší a lepší (né, že by byla na začátku špatná, jen je to teď prostě kvalitnější) :-)
Ignis
  1. 2. 2014, 22:25
Těžko říct, čím to je, ale rozhodně mě to bavilo víc než předchozí díl Ledový drak. Asi tak o hvězdičku a půl.