Tati, prosím ne!

Tati, prosím ne! Originální název: Daddy, Please Don't!

Alpress - 2010
ISBN: 978-80-7362-584-9

Alpress (2010) 978-80-7362-584-9 281

Jednoho nedělního rána si osmiletá Barbara uklízí pokojíček a má radost, když jí přijde na pomoc tatínek. Vzápětí se stane něco děsivého - a Barbařin život se nadobro změní. U matky hledat pomoc nemůže, ta má ze sadistického otce strach. Jak dlouho ale dokáže zneužívání snášet? Týdny, měsíce, roky? (Založil/a: TerraDV)

Barbara Naughton Barbara Naughton
*??.??.1979

orisi
  12. 3. 2014, 8:07
Tuto knihu jsem měl potíž dočíst. Působí na mě velmi "vzpomínkově". Tichý pláč je velmi podobný v mých pocitech, myšlenkách vzpomínkách. Vždy si říkám proč to čtu? Když jsem poznal podobné zacházení, mohu-li to tak popsat. Pro některé to nebude pochopitelné, ale dají mě svým způsobem dost síly žít dál slušným životem. Popisovat nemá cenu, knihu si stačí přečíst a představit si co jsme si museli prožít. Ano i v naší zemi se děli, dějí a budou dít tyto osudy. S tím nic nenaděláme. Chtěl bych poděkovat čtenářům za to že knihy čtou. Tímto nám dáváte podporu i sílu žít dál. I když občas slyším ty hloupé předsudky, to je dávno na to už takový člověk musel zapomenout. Bohužel je to dost časté a slyším to stále. Každý jsme jiný a jinak se s tím vyrovnáváme. I když by jsme chtěli být "normální", ale podvědomí se ukáže v plné síle.... . Končím s těmito knihami. Jizvy na duši se ozývají, pedofil je nemocný člověk. Za ty roky jsem je svým způsobem pochopil. I když v mém případě to byl sadista který si to uměl užít. Děkuji všem za přečtení knih s podobnými zážitky. Vždy nám předáte ten kousek své síly.
Šárka Knihomolka
  23. 4. 2016, 21:43
Hodně silný příběh podle skutečné události. Musím říct, že jsem z něj měla dost velkou obavu. Ovšem autorka se s ním popasovala velmi dobře.