Napoleonské války

Napoleonské války Originální název: Napoleonské války

Computer Press - 2008

Computer Press (2008) 64

Unikátní publikace mapující průběh napoleonských válek. Kromě kreseb, vojenských map a technických nákresů obsahuje také memorabilia dobových archivních dokumentů. Prožijte znovu výjimečnou historickou epochu stačí si vzít do ruky vzácné mapy, dopisy, zápisníky, zprávy, šifrované depeše, knihy tajných signálů, prohlášení, bulletiny, lodní deníky, noviny a přenesete se o dvě stě let. (Založil/a: unter)

Richard Holmes Richard Holmes
*29.03.1946 - †30.04.2011

Theodor
  24. 11. 2010, 10:05
Je to špatná kniha! Než se rozhodnete věnovat jí svůj čas nebo peníze, podívejte se raději na recenzi Jiřího Kovaříka na www.austerlitz.org pod názvem "Napoleonské války, aneb Bernadotka, která v té době vládla ve Švédsku", nebo si vyhledejte komentáře uživatele JAKUB na www.napoleonika.cz v oddělení fóra "Knihovna a filmotéka".

---------------------

P.S.: S tou recenzí na www.austerlitz.org jsem to trochu popletl - jejím autorem je Jakub Samek, ne Jiří Kovařík. (I když ten by ji asi podepsal též.)