Nejšťastnější miminko v okolí

ISBN: 978-80-249-1989-8

Ikar (2012) 978-80-249-1989-8 312
Ikar (2008) 309
Ikar (2005)

Vtipná, mistrovsky napsaná kniha, která překypuje moudrostí, pobaví a poučí. Obsahuje rady, které nenajdete v žádné jiné příručce. Harvey Karp je znávaný pediatr a odborník na vývoj dětí. Pro radu k němu chodí tisíce rodičů od žen v domácnosti až po superhvězdy jako Madonna nebo Michelle Pfeifferová. Ve své knize zábavnou a srozumitelnou formou poskytuje návod jak i z toho nejzlobivějšího dítěte udělat nejšťastnější miminko v okolí. (Založil/a: elyon)

Harvey Karp Harvey Karp
*1951

Scarlett
  19. 11. 2014, 18:23
Jako nezkušená matka prvorodička jsem hltala jednu odbornou publikaci za druhou a musím říct, že tahle patří k jedněm z nejlepších. Autor vychází ze svých dlouholetých zkušeností dětského lékaře, ale nenudí žádnými přehnaně odbornými poučkami. Naopak. Knížka je plná velice užitečných tipů pro rodiče, kteří si neví rady se svým malým křiklounem :-)
Tlomb
  28. 10. 2016, 20:55
Kniha není samospásná, na všechny prostě nezabere, ale nám fungovala. =) Doporučuji přečíst. Čte se lehce, autor není přehnaně vážný či odborný a rady opravdu fungují (na většinu).