Kniha Lásky

Kniha Lásky Originální název: Thoe Book of Love

Knižní klub - 2009
ISBN: 978-80-242-2562-3

Knižní klub (2009) 978-80-242-2562-3 480

V strhujícím románu autorka sleduje stopy Knihy lásky, údajně napsané samotným Ježíšem. Po tomto záhadném evangeliu pátrá americká novinářka Maureen Paschalová, hrdinka známá už z předchozího díla Očekávaná. Zanedlouho ji upoutají fascinující osudy další pozoruhodné ženy – markraběnky Matyldy Toskánské. Román sleduje dvě časové linie, historický děj se napínavě prolíná se současností. Maureen je odhodlaná dozvědět se pravdu a s pomocí svých přátel neohroženě odhaluje dávná tajemství... (Založil/a: Honey0105)

Kathleen McGowan Kathleen McGowan

Dumbicek
  3. 11. 2015, 10:52
Úžasně napsaná historická část. Ostatní části nebyly tak dobře propracované, ale ta historická část mi to dokonale vynahradila. Rozhodně to ve mě zanechalo trvalou stopu a dlouho jsem pak o tom co jsem se dočetla musela přemýšlet.
Honey0105
  27. 10. 2010, 14:24
Tuhle knihu jsem sice louskala dost dlouho, ale musím se přiznat, že jsem po přečtení byla nadšena! Ale stejně tak jako u prvního dílu se mi moc nelíbilo to, jak autorka popsala napadení neznámým pachatelem-mělo jít o napínavou část, ale nebylo to dobře napsáno. Ale když si vezmu, jak skvěle byla popsána historická část, tak se na tohle dá zapomenout. Musím se přiznat, že Matylda Toskánská je jednou z mých oblíbených historických postav a je to také díky této knize. Jsem moc ráda, že jsem se o ní mohla něco dočíst a i když jde o trošku přikrášlený příběh, tak se mi moc líbil!