Originální název: Hunters of the Dusk

Albatros - 2007
ISBN: 978-80-00-02022-8

Albatros (2007) 978-80-00-02022-8 168

Sedmá kniha série Příběhy Darrena Shana.

Po 6 letech v Upíří hoře se Darren pomalu naučil, jak se má chovat upíří kníže. Venku zuří válka, ale Darren se do ní nezapojuje a vypadá to, že se ani nikdy nezapojí.

Náhle se však v Upíří hoře objeví pan O. Sudd! Po stovkách let se vrací do Hory varovat knížata a generály. Pán vampýrů má vést své vojsko k vítězství a zničit upíry. Ale je tu možnost, jak ho zastavit. Jen tři lovci ho dokážou vystopovat a zabít. Jedním z nich se samozdřejmě stává i Darren!

Pro silné povahy a vyznavače hororů od 12 let. (Založil/a: Chemísek)

bublynka22
  20. 9. 2012, 21:39
Ačkoli jsem měla ze začátku trošku problém se do knihy zakousnout, musím uznat, že se mi líbila. Objevují se nové (velmi slibné) postavy a děj nabírá spád.
Phoebe_Esteban
  18. 7. 2011, 11:04
Kniha navazuje na předchozí dvě trilogie a otvírá nám úplně jinou část příběhu. Na předchozí knihy navazuje zvolna, začíná proroctvím, varováním a dlouhou cestou, která se dále uzavírá v dalších dvou dílech. Rozhodně patří k lepším dílům a autor nás seznamuje s další zajímavou postavou.