Spřeženci noci

Originální název: Allies of the Night

Albatros - 2008
ISBN: 978-80-00-02021-1

Albatros (2008) 978-80-00-02021-1 176

Osmá kniha série - Příběhy Darrena Shana.

Poté, co promarnili jednu z šancí na zabití Pána vampýrů, se Darren a jeho spojenci vrací do města pana Hroozleyho.

Darren zde potkává svého přítele z dětství Steva i svou první lásku Debbie. Poté se sehraje řáda šílených událostí, z kterých se lovci jen těžko dostávají. Podaří se lovcům uspět a zabít Pána vampýrů ve stokách pod městem? (Založil/a: Chemísek)

Ann-K.
  17. 4. 2015, 18:37
Je to již týden, co jsem se dozvěděla o této úžasné sérii a začala ji číst:) zatím 8 dílů za sedm dní :D snažím se trochu zpomalit, aby mi tak dobré knížky vydržely trochu déle, ale hrozně moc mě zajímá, co bude dál :) V tomto díle se na světlo vynořují zapomenuté postavy z předešlích dílů, a pomalu se ty puzzle začínají skládat. No sem zvědavá co přinesou další díly:) a jak výsledné puzzle osudu (tak tomu říkám já) budou vypadat:)
Shifer
  16. 12. 2012, 10:25
Zamilovala jsem si celou sérii o Darrenu Shanovi. Každý díl je napínavý, vtipný, plný zvratů a pokaždé mě hned donutí sáhnout po dalším.
bublynka22
  20. 9. 2012, 21:35
stary dobry poloupir darren se vraci do mesta sveho mistra a potkava i nekolik znamych tvari, ktere patrne sehraji jeste dalsi roli. osobne nemam knizce co vytknout, protoze me jeji cteni bavilo od zacatku az do konce. je to zkratka dobry pribeh a za precteni rozhodne stoji
Phoebe_Esteban
  18. 7. 2011, 11:02
Podle mě kniha patří k lepšímu průměru. Nemá v sobě ještě náznaky poslední trilogie a výborného konce, ale ani pozvolného začátku. Objevení starých postav vůbec není špatným prvkem, ale je zde poměrně snadno předvídatelný děj.