Elegie pro ovečku 1

Originální název: Hitsuji no Uta 1

Talpress - 2009
ISBN: 978-80-7197-383-6

Talpress (2009) 978-80-7197-383-6 208

Kazuna Takashiro nemůže uniknout stínům své minulosti. Od chvíle, kdy jeho matka zemřela, trápí ho noční můry a tajemné vize. A když nalezne svou dávno ztracenou sestru Chizunu, zjistí, že spolu mají společného víc než jen příjmení. Oba sourozenci si s sebou nesou rodinné prokletí - chorobu, která je mění v upíry! A tak, ve snaze postavit se svému osudu, se Kazuna a Chizuna snaží překonat narůstající hlad, který je pravou podstatou jejich bytí... (Založil/a: elyon)

Shax
  12. 7. 2013, 18:29
Bod za originalitu - upírství jako nemoc je originální. Bohužel bod dolu za kresbu - postavy nevýrazné, ničím odlišné od ostatních. Párkrát se mi stalo, že jsem mžourala a snažila se přijít na to, kdo je v dané chvíli kdo. Příběh mohl mít nějaký rychlejší spád s pointou. Dlouze se táhl a nechává prostor pro další díl. Jakoby první díl byl spíše dlouhý úvod do příběhu.