Zabijáci úsvitu

Originální název: Killers of the Dawn

Albatros - 2008
ISBN: 978-80-00-02162-1

Albatros (2008) 978-80-00-02162-1 168

Devátá kniha série - Příběhy Darrena Shana.

Z lovců se stala lovená zvěř. Sice se jim podaří prchnout z jedné pasti, ale Steve jim nastraží i další. Policii namluví, že právě oni spáchali sérii vražd. Lovci jsou najednou obklíčeni policií a vojáky. Jejich poslání zabít Pána vampýrů se tak ještě vzdaluje a jejich životy jsou opět v ohrožení. Nakonec se jim podaří Pána vampýrů zabít, ale je možné že by vše šlo tak hladce?

Pro čtenáře od 12 let. (Založil/a: Chemísek)

Ann-K.
  18. 4. 2015, 17:31
Obsahuje spoiler spoiler SPOILER!!!!!!! Super knížka, ze super série:) Tak proč se mi chce brečet?:'( Na jednu stranu sem si od dílu Upíří hora byla jistá, že Pán vampýrů je Steve. Byla sem si jistá až do dílu Lovci z přítmí, že to tak je. Pak ale Evana řekla, že Pán vampýrů je ta postava v plášti převlečená za sluhu. Tím jsem Steva skoro vyloučila, protože mi nepřišlo, že by to mohl být on. Takže otázka zní: Na tý mýtině to byl Steve-Pán vampýrů, nebo ten náhradník a Evana lhala? Nebo mi něco uniklo? :D No ale rozhodně se těšim na další díl!!!! :D A na to až Steve Leopard CHCÍPNE!!!!!!!!!! :D A jestli ne půjdu ho zabít osobně:D
Shifer
  17. 12. 2012, 11:25
Myslím, že ještě žádnou knížku jsem takhle neprožívala a u žádné se tolik nestřídaly mé pocity. Posledních padesát stránek to bylo pořád dokola: vztek, úleva, zmatenost, vztek, štěstí, smutek, vztek, vztek, vztek. Nejradši bych autora uškrtila za to !spoiler!, že nechal umřít moji nejoblíbenější postavu!
bublynka22
  8. 10. 2012, 13:01
=D nesouhlasím, mě tahle kniha vytočila z celé série nejvíc, takže předpokládám, ž jsme ji nejvíc hltala a prožívala. Každý máme zkrátka rádi něco jiného.
Mon nom est Ver
  5. 10. 2011, 20:28
Tahle byla slabší, přesto mě bavila a ke konci jsem ji doslova hltala. Abych se dozvěděla vše co potřebuji a abych si mohla půjčit pokračování..
Phoebe_Esteban
  18. 7. 2011, 10:57
Podle mě jedna z nejslabších knih série. Trochu mi vadily některé poměrně nerealistické pasáže, na druhou stranu se autorovi podařilo docela pěkně vykreslit atmosféru, kdy se lovci ocitají v mnohem větším ohrožení než doposud.