Strašibraši aneb Tajemství věže v Kamsehrabech

Strašibraši aneb Tajemství věže v Kamsehrabech Originální název: Strašibraši aneb Tajemství věže v Kamsehrabech

Mladá fronta - 2010
ISBN: 978-80-204-2143-2

Mladá fronta (2010) 978-80-204-2143-2 176

Baf a Bubu sice chodí jako všechna ostatní strašidla do strašidlácké školy, jenomže je strašení nebaví a příliš jim nejde. S jejich nešikovností to dojde tak daleko, že jsou jednoho dne nuceni uprchnout před hněvem strašmistra a dostávají se do věže zapadlého městečka Kamsehraby. Zde vyvolají svými pokusy o strašení takový kolotoč nehod, že mají co dělat, aby se z té šlamastyky vůbec dostali. Nakonec však všechno dobře dopadne, Baf a Bubu najdou nový domov a skvělé nové kamarády. (Založil/a: elyon)

mitulka
  12. 1. 2014, 12:21
Veselé vyprávění o tom, jak se v kamsehrabské věži objevila dvě strašidla Baf a Bubu a jak všechno popletli, než se naučili pořádně strašit. Kniha je trochu bláznivá, ale dětem se příběh líbil a mně taky. Navíc je kniha doplněna krásnými ilustracemi