Pán stínů

Originální název: Lord of the Shadows

Albatros - 2009
ISBN: 978-80-00-02264-2

Albatros (2009) 978-80-00-02264-2 176

Jedenáctá kniha série - Příběhy Darrena Shana.

Darren Shan se vrcí do rodného města. Jeho rodiče se odsud odstěhovali a žije tu jen jeho dospělá sestra se svým synem - Darrenovým synovcem! Darrena už nějakou dobu trápí sny o posledním střetnutí s Pánem vampýrů a také se dozví jedno hrůzné odhalení. Navíc poslední souboj má být jen soubojem o to, kdo se stane zkázou světa. Buď Darren podlehne a Pánem stínu se stane Steve Leopard, anebo zvítězí a strašlivou zhoubou stane on sám!

Pro čtenáře od 12 let. (Založil/a: Chemísek)

Shifer
  14. 1. 2013, 17:19
Úžasný, skvělý, neuvěřitelný díl. Je pravda, že od doby, co se Darren dozvěděl, že jeho sestra má dítě a na scénu přišel Darien, tak trochu jsem tušila, jak to s nimi bude, ale to nevadí. Jdu se vrhnout na další díl.
Mon nom est Ver
  22. 12. 2011, 20:25
Pro mě byl tento díl skvělý. Mnohem lepší než jezero, které jsem četla tak dlouho! Pána stínů jsem zhltala za dva dny! Vynikající. Napínavý konec. Těším se na další, poslední díl.
Phoebe_Esteban
  18. 7. 2011, 11:00
Nebylo špatné se v sérii trochu ohlédnout do minulosti a navrátit se do rodného města hlavní postavy, ale stejně tento díl patří ke slabším a je to jen velmi pomalý rozjezd velkého finále.
A nemůžu si pomoct, musím poukázat na hroznou obálku českého vydání.