Podtitul: Hrůzostrašný příběh upíra

Naše vojsko - 2012
ISBN: 9788020613066

Naše vojsko (2012) 9788020613066 398
Naše vojsko (2010) 978-80-206-1153-6 261

Třetí kniha série Laura Caxtonová.

Šerif Spojených Států James Arkeley - nejuznávanější odborník na upíry v celé zemi - naučil policejní vyšetřovatelku a lovkyni upírů Lauru Caxtonovou všechno, co by měla o upírech vědět. Po krvavém střetu a přepadení Gettysburgu armádou upírů, Arkeley obětuje svůj vlastní život, aby zachránil všechny ostatní. Až na to, že on sám ve skutečnosti nezemřel...
Arkeley přijal prokletí a sám se stal upírem. A co hůř, stal se dokonce tím nejnebezpečnějším upírem všech dob - zná totiž dobře všechny policejní taktiky mnohem lépe než všichni ostatní.
Caxtonová má teď za úkol zneškodnit ho. Jenomže Arkeley zná i její taktiky; koneckonců to byl on sám, kdo Lauru vyškolil. Caxtonová musí zlikvidovat Arkeleyho ještě předtím, než se mu podaří vystopovat svou rodinu a vyvraždit ji, jednoho po druhém. Je tu však důležitější úkol - musí Arkeleymu zabránit v tom, aby se stal pro všechny ještě nebezpečnější nestvůrou - Upírem Nula (Založil/a: hiro666)

David Wellington David Wellington
*23.04.1971