Mám v hlavě myš Lenku

Mám v hlavě myš Lenku Originální název: Mám v hlavě myš Lenku

Fragment - 2006
ISBN: 80-253-0320-9

Fragment (2006) 80-253-0320-9 96

Oblíbené písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře - sami autoři vybrali to nejlepší ze své tvorby - písničky, které vám, jak říká Zdeněk Svěrák "vlezou do ucha". V knížce najdete nejen texty s notami a akordy, ale i kouzelné obrázky Vlasty Baránkové.

Písničky:
Budulínek (operka) -- Karkulka (operka) -- Jevíčko -- Jedeme vlakem -- Kaštany -- Koráby -- Myš Lenka -- Vítej na světě -- Duše v peří -- Populační -- Edu vzali k fotografovi -- Přijíždí k nám Večerníček -- Lída -- Když jsem já šel do lidušky -- Barvy -- Na té naší pouti -- Umím prase zepředu -- Svátek zvířat -- Mokré plavky -- Prázdniny u babičky -- Náušnice z třešní -- Naše rodina šílí -- Ořech v medu -- Včely -- Vlčí máky -- Mám nejhoršího koně -- Počítací -- Oči a oka -- Zipy -- Straka -- Koníčku můj -- Pod dubem, za dubem -- Zlatnická -- Všechno máme schovaný -- Když na les padá sníh -- Jelen -- Kluci, kluci s klukama

. (Založil/a: elyon)

#hudba