Podtitul: 185 vyzkoušených receptů, jak uspět hned napoprvé

Originální název: Kuchařka pro dceru
Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Nezjištěno / Jiné - 2015
ISBN: 978-80-905806-1-9

Nezjištěno / Jiné (2015) 978-80-905806-1-9 408 Vydala Jana Florentýna Zatloukalová
Smart Press (2011) 978-80-87049-38-9 390
Smart Press (2008)
Smart Press (2007)

Kuchařka pro dceru tak, jak by vás to naučila vaše matka, kdyby na to měla čas. Tato Kuchařka pro dceru je však něčím jiná. Naučí vás nejen o vaření přemýšlet, ale vezme vás za ruku a ukáže na vlastní zkušenosti autorky, jak to při objevování nejrůznějších tajů v kuchyni chodí. Máte tak v rukou rádce a kamarádku, která sdělí nejen vlastní doporučení, ale také poodhalí své pocity. A pokusí se zabránit tomu, abyste se dopustil zbytečných kulinářských katastrof. Autorka Jana Florentýna Zatloukalová nikdy profesionálně nevařila a nikdy nestudovala kuchařskou školu. To jen prázdné hrnce ve vlastní kuchyni, věčně hladový muž a čtyři děti a další okolnosti ji naučily to, co domácí výchova slušné dívky naprosto zanedbala - vaření. (Založil/a: miskase)

silvaren
  13. 12. 2011, 15:37
Nejlepší kuchařka! Vše je vysvětleno polopatě, recepty jsou rychlé a z českých surovin. Jsou v ní všechna česká tradiční jídla.
Dumbicek
  10. 12. 2015, 6:53
Super kuchařka - všechno vysvětleno tak, že to pochopil i nekuchař jako já. Je to už dlouho co jí mám v knihovně,ale dost často se k ní vracím.
Hellinka
  29. 12. 2010, 22:24
Skvělá knížka pro mladé holky, jako třeba já. Udělala mi ohromnou radost a často si ji prohlížím, jednoduše mne nadchla, rozhodně stojí za prohlédnutí :)