Vánoční kuchařka pro dceru
Originální název: Vánoční kuchařka pro dceru

Nezjištěno / Jiné - 2016
ISBN: 978-80-905806-3-3

Nezjištěno / Jiné (2016) 978-80-905806-3-3 216 Nakl. Jana Florentýna Zatloukalová
Smart Press (2008) 160

Kuchařka pro dceru pomohla všem kuchařskou výukou nezasaženým dívkám najít cestu do vlastní kuchyně a prožít v ní první kuchařské úspěchy. Jsou však v životě mladé ženy situace, které vyžadují ještě mnohem více úsilí a vyšší úroveň náročnosti. Pokrýt i tyto situace v jediné kuchařce je nemožné, proto jsme se rozhodli věnovat se jim samostatně v sérii "minikuchařek". První je věnována prubířskému kameni nezkušené kuchařky - Vánocům. Snad každá touží provonět svůj domov domácím cukrovím a ve svátky oslnit večeří jako od maminky. Jde to, jen je potřeba znát zkratky, které mají úspěšné kuchařky dávno prochozené. Autorka Jana Zatloukalová rozhodila sítě a ty nejlepší zlepšováky, které z nich vylovila, nyní servíruje - opět v balení pro začátečníky. Tedy jasně, srozumitelně - a s láskou! (Založil/a: miskase)