Pátý bojovník

Pátý bojovník

Alpress - 2010

Alpress (2010) 352

Třetí kniha série Jack West Jr.
Na obloze se jednoho dne objeví druhé slunce. Neúprosně se blíží k Zemi: hrozí ji zničit a s ní i veškerý život. Rozhodný Australan Jack vytvoří tým, který má zjistit, jak střetu dvou sluncí zabránit. Musí vypátrat pět hrdinů v dějinách lidstva, kteří dokážou naši planetu zachránit. Čtyři jména znají, ale kdo je pátý bojovník Zápas o přežití se brzy mění v boj o nadvládu nad Zemí... (Založil/a: hiro666)

Maty11
  4. 8. 2014, 13:25
Škoda méně strhujícího završení "trilogie", ale musím uznat, že i tak mě autor velmi zaujal. Doufám, že Jack Westa Jr. ještě v nějaké knize od Reillyho potkám. Budu se těšit.
Lauviah
  9. 10. 2012, 11:03
Autor této knihy mě opět nezklamal.Se zatajeným dechem jsem čekala ,jak tohle dobrodružství dopadne.Jestli stihnou zachránit svět před zkázou když proti vám stojí váš otec a nejmocnější velmoc světa se pokouší získat nadvládu nad zemí.V napjatých situacích jsem zadržovala dech jestli nám hlavní hrdina neumře.Z neobvyklých situací se dokáže dostat s bravurností a noblesou.knihu vřele doporučuji všem kteří miluji napětí