Město čarodějů

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

XYZ - 2010
ISBN: 978-80-7388-444-4

XYZ (2010) 978-80-7388-444-4 272

Mocné město Erilian řídí Velká rada čarodějů, není jednoduché se stát jejím členem, každý by jím chtěl být. Někteří i za cenu zločinu. To ale hlavní hrdinka Kiara, vyrůstající u svého poručníka lorda Tesiana, zatím netuší. Stejně tak nezná pravdu o smrti svých rodičů...
S Kiarou se setkáváme v okamžiku, kdy vstupuje na Univerzitu magických věd jako studentka prvního ročníku. Od toho okamžiku je konec bezstarostnému dětství. Do jejího života vstupuje láska, zklamání a nečekané odhalení vlastní minulosti...
Město čarodějů - svět magie, území velké lásky, v němž dobro bojuje se zlem a místo, kde se nakonec ukáže, kdo je skutečně dobrým a kdo ne. Strhující fantasy příběh mladé autorky Terezy Janišové doplňují jedinečné ilustrace Petra Vyorala. (Založil/a: hiro666)

Tereza Janišová Tereza Janišová
*30.05.1989

včelka
  14. 3. 2015, 15:43
Jelikož od českých autorů moc knihy nečtu (moc se mi nelíbí), jsem ohromená.
Opravdu jsem nečekala, že se mi bude tak líbit. :)
Kniha je psaná velmi čtivě v 1. osobě a příběhem nás provází milá, sympatická 17ti letá kouzelnice Kiara. :) Doporučuji si knížku přečíst. ;)
Laděnka Šušu
  31. 1. 2014, 21:49
Úžasná kniha, jsem ráda, že i tato česká autorka se může rovnat se zahraničními autory žánru fantasy, přála jsem si, aby kniha nikdy neskončila, je to přesně podle gusta.
Knize dodávájí samozřejmě půvabného kouzla i ilustrace Petra Vyorala.
ČtenářH
  16. 1. 2015, 17:27
Chytlavé a myslím si, že děj byl tak akorát složitý. Zápletka byla opravdu dobře vymyšlená i postupně rozkrývaná.