Originální název: The Laughing Corpse

Epocha - 2013
ISBN: 978-80-7425-166-5

Epocha (2013) 978-80-7425-166-5 288
Triton (2006) 80-7254-840-9 272

Druhá kniha série Anita Blakeová, Lovec upírů.

Městem St. Louis se běžně pohybují upíři, lykantropové nebo ghúlové. A taky bytost, která zaslepeně zabíjí a vzápětí zmizí do noci, aniž by ji kdokoli viděl, natož mohl zastavit. Případ se ve spolupráci s policií snaží vyřešit Anita Blakeová, oživovatelka zombií a odbornice na nadpřirozené zločiny. Podaří se jí najít vraha včas, než si najde další oběti? Jak draho ji přijde, že si proti sobě poštvala seňoru Domingu, královnu vúdú? Proč se ochrnutý milionář snaží Anitu přinutit, aby pro něj oživila zombii jeho předka? Jak pevná je Anitina zásada nepoužívat při rituálech lidskou oběť? A co na to stvůra ve sklepě? (Založil/a: Martina)

Bloodym
  4. 12. 2013, 15:29
Druhým dílem autorka navázala na předchozí. V knize je dobře stupňováno napětí. Příběh nenudí a hlavní hrdinové jsou sympatičtí. Kniha se jmenuje, stejně jako předchozí díl, po podniku, ve kterém se Anita vyskytuje.
LeaLea
  12. 3. 2012, 20:06
Autorka se stále vyvíjí - když jste si jisti, že lepší to už být nemůže, ona vás hned v následujícím díle krutě vyvede z omylu. Přesto mám první díly Anity radši. Rozesmátá mrtvola je knížka, k níž se budu spolu se Slastmi a Cirkusem nejpravděpodobněji vracet.
Kaiella
  26. 9. 2014, 19:06
Série má návaznost. Oproti prvnímu dílu, je znát, že autorka se opravdu vyvíjí. Sérii po druhém dílu určitě dočtu. V rámci žánru super.
Zlataopice
  23. 2. 2011, 21:15
Úžasný, autorka knihy píše opravdu záživně a pestře... Originální názvy, moc se mi celá serie o Anitě Blakeové líbí ;-) Tuto knihu doporučuji všem příznivcům nadpřirozeného světa... NUDIT SE NEBUDETE!!! :-D