Smrtící nahota

Poprvé vydáno celosvětově: 1995

Columbus - 2000
ISBN: 80-7249-066-4

Columbus (2000) 80-7249-066-4 232

První kniha série Smrtící....

Eva Dallasová je poručíkem newyorské policie a jako jedna z nejlepších je pověřena vyšetřováním série vražd prostitutek. Zdá se, že v pozadí těchto vražd stojí někdo mocný...
Eva toho během deseti let služby u policie už zažila hodně, a tak dobře ví, že to, zda přežije, závisí především na jejích instinktech. Přes varování, aby si nic nezačínala s irským miliardářem Roarkem, jedním z podezřelých v tomto případu, se řítí právě do jeho náruče. Touha a vášeň mají svá pravidla, a tak záleží jen na Evě, zda nakonec stane po boku muže, o němž neví nic s výjimkou toho, že neskonale prahne po jeho doteku, touží, aniž by si to zpočátku uvědomovala, svěřit se mu se vším a zbavit se tak své noční můry - vzpomínky na svou minulost. (Založil/a: Martina)

illy
  15. 10. 2013, 7:40
Moc nechápo co Robb nutí zasadit svou knihu do budoucnosti a tím mezi sci-fi detektivky. Jako vizionářka neobstála. Její vize v současnusti působí spíš rušivě (každý má doma telekomunikační centrum, lidé pijí a jedí náhražky). Mno...asi ženské pojetí mi nesedlo. Hlavní hrdinka při setkání s pohledným miliardářem vlhne jak matrace starého geronta a při tom se jedná o hlavního podezřelého. Co se týká vyšetřování - hned v první třetině jsem věděl kdo je pachatel. Seriál "Smrtící" přenechám jiným.
Trina1
  4. 7. 2013, 20:14
Sérii "Smrtící..." mám moc ráda, velmi jsem si oblíbila hlavní postavy, baví mě slovní potyčky Evy a Summerseta. Obvykle se k přečteným knížkám nevracím, ale Smrtící nahotu jsem právě dočetla potřetí a opět mě bavila od začátku až do konce. Určitě se k ní po nějaké době zase vrátím.