Zpovědnice I

Classic - 2015
ISBN: 978-80-7479-045-4

Classic (2015) 978-80-7479-045-4 512
Classic (2008) 978-80-86707-75-4 391

Není v moci lidí, kteří dosud zůstali neporobeni a na něž se pomalu snáší temnota, zastavit nástup nového, krutého světa. Richarda trápí vědomí, že tomu nedokáže zabránit. Navíc se musí vyrovnat se skutečností, že se nesmí svěřit jediné osobě, kterou miluje… protože by ji navždy ztratil. Prožijte další dobrodružství s Richardem a Kahlan v novém románu jednoho z nejpozoruhod­nějších a nezapomenutelných příběhů, jaké kdy byly napsány. Začal jedním pravidlem a skončí pravidlem všech pravidel, od počátku dějin ještě nenapsaných ani nevyřčeným. Až opět vyjde slunce, bude svět navždy změněn.

První kniha ze dvou. (Založil/a: hiro666)

Richie
  24. 9. 2016, 20:18
První část Zpovědnice je opět rozvláčnější, ale vše očividně spěje k nějakému rozuzlení. Celá série je už poměrně hodně natahovaná, nicméně Goodkindův styl psaní se mi líbí, takže další a další díly mě stále ještě neomrzely. Nápadů má autor naštěstí dost, a tak nuda při čtení nehrozí. 70 %
nečik
  11. 10. 2011, 6:37
Je pro mě naprosto nepochopitelné, proč nakladatelství "przní" dílo tím, že knihu rozdělí na dvě části a navíc ji vydá v paperbackové podobě. Po dočtení si musí dát člověk pozor. Když si chi knihu znova přečíst, musím si dát majzla, aby se na mě nevysypaly uvolněné stránky. A navíc co nová kniha, to nový překladatel. Chápu, že chce na tomhle někdo nějaký peníze trhnout, ale proboha proč se to neudělá kvalitně. Naštěstí už celá série vycházi v ucelené a vázané podobě. Doufám, že i se stejným překladatelem. To zase někdo ze mě vytříská peníze :-D