Zpovědnice II

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Classic - 2009
ISBN: 978-80-86707-96-9

Classic (2009) 978-80-86707-96-9 405

Není v moci lidí, kteří dosud zůstali neporobeni a na něž se pomalu snáší temnota, zastavit nástup nového, krutého světa. Richarda trápí vědomí, že tomu nedokáže zabránit. Navíc se musí vyrovnat se skutečností, že se nesmí svěřit jediné osobě, kterou miluje… protože by ji navždy ztratil. Prožijte další dobrodružství s Richardem a Kahlan v novém románu jednoho z nejpozoruhod­nějších a nezapomenutelných příběhů, jaké kdy byly napsány. Začal jedním pravidlem a skončí pravidlem všech pravidel, od počátku dějin ještě nenapsaných ani nevyřčeným. Až opět vyjde slunce, bude svět navždy změněn. (Založil/a: hiro666)

Richie
  24. 9. 2016, 20:27
Tak jsem dočetl poslední díl této povedené série (ovšem autor začal přidávat pokračování). Celý příběh dospěl do finále, vše se zajímavě vyřešilo. Bylo to napínavé a bylo to občas překvapivé. Ale hlavně to bylo výborné čtení a já se závěr série odhodlal hodnotit plným počtem hvězdiček. 90%
nečik
  11. 10. 2011, 6:31
Škoda, že je toto poslední díl. Tahle série je neuvěřitelná. Příběh Richarda a Kahlan je strhující. Goodkind je pro mě jedním z nejlepších autorů píšících fantasy.
Shirilka
  13. 11. 2013, 19:09
Při posledních kapitolách jsem četla pomaleji a pomaleji, abych mohla v tom úžasném světě ještě chvíli zůstat... Úžasná série:)