Smrtící sláva

Poprvé vydáno celosvětově: 1995

Columbus - 2000
ISBN: 80-7249-067-2

Columbus (2000) 80-7249-067-2 250

Druhá kniha série Smrtící....

První oběť našli v dešti na chodníku, druhá byla zavražděna na dvoře domu, v němž bydlela. Poručík Eva Dallasová snadno nachází spojnici mezi těmito případy. Obě zavražděné byly atraktivní a vysoce úspěšné ženy. O jejich pracovních i soukromých záležitostech si povídalo celé město, a tak má Eva brzy svého podezřelého. Všechno do sebe zapadá – snad až příliš. A pak dojde ke třetí vraždě, která se dosavadnímu schématu naprosto vymyká. Nyní záleží jen na hlavní hrdince, policistce Evě, kam ji dovedou její neomylné instinkty spolu se zkušenostmi a schopností analyticky uvažovat, zejména je-li poháněna touhou zjednat spravedlnost. Po jejím boku už tradičně stojí miliardář Roarke, Evin milenec a tentokrát i ochránce. (Založil/a: Martina)

slunce23
  19. 2. 2011, 21:03
Knížku jsem zvládla za dva večery. Jako vždy skvěle napsaná. Jen jsem výjimečně věděla kdo je vrah už od půlky knížky a hltala jsem každý řádek, kdy na to dojde i "Eva" :-)