Originální název: Conscious Dreaming

Maitrea - 2016
ISBN: 978-80-7500-165-8

Maitrea (2016) 978-80-7500-165-8 408
Triton (2009) 978-80-7387-244-1 424

V knize Vědomé snění její autor Rober Moss podrobně líčí jedinečný přístup o devíti krocích k pochopení snů za použití současných technik práce se sny, technik, které se vyvinuly v šamanských kulturách po celém světě. Kniha Vědomé snění vám ukáže cestu, jak své sny využít, aby jste porozuměli své minulosti, dokázali ovlivnit budoucnost, uměli se napojit na své nejhlubší touhy a nechali se vést svým vyšším já. Moss objasňuje, jak aplikovat šamanské techniky práce se sny, pocházející zejména z tradic australských domorodců a domorodých obyvatel Ameriky, na problémy moderního života a jak se postupně vydávat na cesty světem snů. Mossovy metody jsou jednoduché, efektivní a zábavné. Jsou oživeny obratným vyprávěním o jeho vlastních snech, o snech jeho studentů – a odhalováním jejich často dramatických pochopení a následným rozuzlením. Podle Mosse někteří šamani věří, že v běžné realitě se neodehraje nic, co by se nejprve neobjevilo ve snech. Ve snových obrazech můžeme nejen zahlédnout náznaky budoucích událostí, ale můžeme si vybudovat schopnost mezi jednotlivými variantami naší budoucnosti pečlivě vybírat. Netradiční a pokrokový systém vědomé snění při zachycování snů, návraty do nich a vedení snového deníku umožní čtenáři napojit se na nejhlubšího zdroj tvořivosti a intuice a pomůže mu učinit v kritických okamžicích jeho života učinit lepší volbu. (Založil/a: mclusky)

Robert Moss Robert Moss
*??.??.1946