Tvoje dítě jako šance pro tebe

Tvoje dítě jako šance pro tebe Originální název: Tvoje dítě jako šance pro tebe

Vodnář - 2016
ISBN: 978-80-7439-107-1

Vodnář (2016) 978-80-7439-107-1 332
Vodnář (2005) 80-86226-64-6 332

Tvoje dítě. Je konečně na světě. Vše je nové a výjimečné. To nádherné a malé tělíčko, vyžadující zvláštní péči, obsluhuješ zpočátku s velkou úctou a ostychem. Pomalu si zvykáš na ten nový a zvláštní pocit jeho blízkosti. Slavnostní pocit pomalinku odchází. Již ho vnímáš jen občas, neboť nové se stává běžným. A teď je ta chvíle, kdy pochop, že tvoje dítě je totiž šance pro tebe! Šance dozvědět se o sobě všechno, šance pohnout se ve svém životě dál, šance poznat se a pochopit. Využij jedinečnou příležitost tohoto dokonalého zrcadla. Naslouchej svému dítěti a využívej jeho nekonečnou moudrost a jeho dokonalé přijetí. Již nikdy v životě tě nebude mít nikdo tolik rád a tolik ti důvěřovat. Již nikdy nikdo o tobě nebude tolik vědět a tolik tě znát... (Založil/a: elyon)

frikulinka81
  13. 9. 2012, 10:30
Kdo se rád zamýšlí nad souvislostmi, pro toho bude tato kniha přínosem. Mě osobně obohatila o různé úhly pohledu, jako bych po jejím přečtení dokázala věcem nahlédnout pod pokličku. Je to čtení filozofické, psychologické, s příběhy ze života nás obyčejných lidí, proto se v nich můžeme leckdy sami vidět.