Muž nebo žena?

Muž nebo žena? Originální název: Muž nebo žena?

Vodnář - 2007
ISBN: 978-80-86226-82-8

Vodnář (2007) 978-80-86226-82-8 308

Muži a ženy jsou rovnocenní! Muži nikdy nepoznají svoje mužství, pokud se nesetkají se ženou, a ženy nebudou nikdy ženami jinak než skrze muže. Jeden bez druhého nemohou být. Žijeme v polaritním světě… Zdá se vám, že je lepší noc, nebo snad den? Je lepší Měsíc, nebo snad Slunce? Možná upřednostňujete bílou kočku, nebo snad černou?Přestaňte s tím! Spojte pohled muže a ženy a vytvořte si celý obraz tohoto světa. Spojte se s Bohem! Spojte muže a ženu ve svých odlišnostech, přestaňte bojovat, začněte se projevovat, respektovat a spolupracovat. Pokud pochopíte pravidla hry, spojíte své pohledy na svět, otevírá se před vámi nekonečný potenciál. Pochopte, že i vy sami potřebujete myslet i konat – a to je žena i muž ve vás. Přijmete-li rovnocennost mužů a žen, nastane i ve vašem mozku rovnováha. Přijměte se, ať jste muž a nebo žena. Rovnováha v mozku každého z nás ovlivní celkovou rovnováhu na Zemi. (Založil/a: elyon)