Já řídím aneb "Cesta životem ve svém vlastním autě"

Já řídím aneb Originální název: Já řídím aneb "Cesta životem ve svém vlastním autě"

Vodnář - 2006
ISBN: 80-86226-71-9

Vodnář (2006) 80-86226-71-9 112

Řídit auto je univerzální symbol! Řídit, či neřídit - to se nějakým způsobem týká každého z nás. Je to způsob, jakým se dostáváme za svým cílem. Je to způsob našeho pohybu životem. (Založil/a: elyon)

schumick
  3. 8. 2013, 11:52
Sebepoznání, která autorka celkem srozumitelným způsobem popisuje ve své knížce Poznej svůj cíl je zde aplikován na princip řízení osobního auta. Neboť jak se člověk chová je ještě daleko více zvýrazněno, pokud ke svému chování používá silnější prostředek, než je on sám (jako např. auto).
Auto je prostředek a to nejen dopravní. Lze na základě způsobu jeho používání a vztahu k němu vyčíst, jak se majitel a uživatel bude chovat a cítit v dalších obdobných situacích.
lucias2106
  12. 11. 2015, 21:33
Kniha je uzasna. Pohlazeni po dusi. Jednoducha prirovnani, vysvetleni nazoru.. Autorka nic "netlaci", mile poukazuje na to, jak to jak se chovame v aute souvisi s nasim zivotem.