Zločiny kacířky Klotyldy

Zločiny kacířky Klotyldy Originální název: Zločiny kacířky Klotyldy

Epocha - 2010
ISBN: 978-80-7425-043-9

Epocha (2010) 978-80-7425-043-9 108

Mnoho z nás mívá nejrůznější nepříjemné pocity. Někdy značně bolestně prožíváme určité události v určitých situacích, v nichž se ocitáme. Každá taková chvíle mění kvalitu našeho života tak, jak si pochopitelně nepřejeme. Proč tomu tak je a kdo nebo co to způsobuje? Tato knížka naznačuje některé z možných odpovědí na oprávněně položenou, zdá se, podstatnou otázku. Novinka z pera autorky titulu "Poslední dny Jana Palacha" vznikla z podnětu klientů její terapeutické praxe, kteří si přáli mít podporu po ruce častěji, než jen při návštěvách její poradny. MUDr. Zdenka Kmuníčková učí své klienty vidět skutečnost v sobě i v okolí, učí je používat své duševní síly ke změně postojů, kterými si škodí. Její způsob terapie je nezvyklý, pro obě strany náročný, nicméně častokrát úspěšný i tam, kde jiná pomoc selhává. (Založil/a: skjaninka)

Zdenka Kmuníčková Zdenka Kmuníčková
*1933