Hvězda

Ikar - 2016
ISBN: 978-80-249-3228-6

Ikar (2016) 978-80-249-3228-6 416
Ikar (1999) 80-7202-556-2 294

Crystal Wyattová žije šťastně a spokojeně na rodném ranči v údolí Alexander Valley. S tímto místem stejně jako se svým otcem je odmalička pevně spjatá a nedokáže si představit, že by je někdy opustila. Zároveň v ní však narůstá neovladatelná touha poznávat svět a cestovat. Chce něco dokázat, chce se stát filmovou hvězdou a dobýt Hollywood, k němuž mnohé dívky jejího věku upírají oči plné naděje a očekávání. A zásahem nelítostného osudu je najednou všechno tak prosté. Po úmrtí otce si připadá Crystal na ranči opuštěná a nevítaná. S matkou si už dávno nerozumí, a když tragicky umírá bratr Jared, za jehož smrt se cítí odpovědná, rozhodne se odejít z domova navždy. Usadí se v blízkém San Francisku a pracuje v nočním klubu jako servírka, později jako zpěvačka. Díky své oduševnělé kráse a výjimečnému hlasu si jí povšimnou dva filmoví agenti a pozvou ji do Los Angeles. Kamerové zkoušky dopadnou skvěle a všichni uší, že na filmové nebe vstupuje nová hvězda. Crystal začne tvrdě pracovat, aby byla opravdu nejlepší. Přicházejí nové role, nové filmy a sen mladé dívky se stává skutečností. Jako mávnutím kouzelného proutku je z ní úspěšná herečka, všemi obletovaná a zbožňovaná, ale její soukromé štěstí zakrývá temný mrak. Crystal se však nevzdává a pevně věří, že jednou nad její nenaplněnou láskou vysvitne slunce.

moonchild
  3. 9. 2013, 14:05
Knihu jsem si koupila až po tom co v televizi byl film a kniha se mi fakt líbila a to já knihy od Steelové nečtu.
spirlice
  11. 9. 2013, 22:02
Hlavní postava dramatického příběhu se jmenuje Crystal Wyatt a když jí bylo šestnáct let, přišla nejprve o milovaného otce a potom vlastně o celou rodinu, když ji matka vyhnala z rodného domu. Od té chvíle už její život nikdy nebyl stejný jako dříve. Odešla z domova bez peněz, a tak svůj nový život začala doslova s prázdnou kapsou. V San Franciscu začala pracovat jako zpěvačka v nočním klubu, a po čase se tam setkala se svou velkou dětskou láskou, atraktivním mladým mužem Spencerem Hillem. Ten je však bohužel "zadaný". Vyznají si vzájemně lásku, ale uvědomují si, že jejich cesty se rozcházejí a oni po nich nemohou jít společně. Po letech tvrdé práce a vytrvalosti se Crystal podařilo zúročit svůj neuvěřitelný talent a získat slávu i velké jmění. Jenže láska miliónů fanoušků, kteří ji zbožňují, nikdy nemůže nahradit lásku Spencera Hilla, po které Crystal tak zoufale touží.