Bacha na lásku

Poprvé vydáno celosvětově: 1997

Petra - 1997
ISBN: 80-85984-28-8

Petra (1997) 80-85984-28-8 117

Hlavní hrdinkou je Klára, která chodí do prvního ročníku přírodovědného gymnázia. Má moc ráda přírodu - na rozdíl od svých kamarádek Radky, Petry a Martiny, které se učí na kosmetičky. Klářina sestra Šárka je rozený génius a také hraje ve skupině. Klára, Petra, Radka a Martina chodily do klubu každou sobotu večer. Klub patřil otci Kláry. Maminka mu pomáhala a Šárka občas vypomohla u baru. Příběh vypráví o Klářině lásce Rygovi, do něhož se beznadějně zamiluje. Poznala
ho v otcově klubu. Byl na ni moc milý, ale po první noci, kterou spolu strávili, se naprosto změnil. Byl na Kláru hrubý a protivný. Ona se kvůli tomu moc trápila. Když ale zjistila, že ji Rygo podvedl s její kamarádkou Martinou, bylo toho už dost. Zjistila, že Rygo je podvodník, vydíral i jejího otce kvůli klubu. Našla si nového chlapce, jenž byl ze Šárčiny skupiny a jmenoval se Šimon. Konečně našla svou opravdovou lásku.
(zdroj: http://www.databazeknih.cz/knihy/bacha-na-lasku-44651) (Založil/a: Linzzy)