Diablův dvojník

Diablův dvojník

Stabenfeldt - 2007

Stabenfeldt (2007) 152

Riki a její nejlepší přátelé se vracejí na úžasný statek hraběnky von Hohenhausen - chtějí navštívit kamarádku Gwendolyn, prohlédnout si krásné stáje plné hřebců a hlavně si zajezdit na koních!
Když konečně na vlastní oči spatří Garibaldiho, nejcennějšího hřebce, který na statku je, všichni zkoprní - jako by totiž z oka vypadl Diablovi!
I tentokrát ale na farmě hraběnky von Hohenhausen nastanou potíže - čtveřice kamarádů musí statek chránit před šíleným "koňským řezníkem". A paní hraběnka navíc zvažuje, že Garibaldiho prodá bezohlednému obchodníkovi, který se netají tím, že udělá cokoli, aby nádherného hřebce získal. Jak daleko tenhle člověk hodlá zajít? Odpověď na tuhle otázku se Riki rozhodně líbit nebude! (Založil/a: *MishA*)

Florence
  21. 3. 2014, 19:05
Tuto knihu jsem četla kdysi dávno. Dnes by mě určitě nebavila, ale tehdy jsem se do ní zamilovala! Hlavně kůň Garibaldy (či jak se to psalo). To jeho překrásné jméno mám v paměti dodnes.