Muž, který se proměnil v sebe sama

Originální název: The Man Who Turned into Himself

Slovanský dům - 2000
ISBN: 80-86421-17-1

Slovanský dům (2000) 80-86421-17-1 197

Rick Hamilton má nádherný život: skvělé zaměstnání, báječného syna a krásnou manželku. Až si jednoho dne uprostřed důležité obchodní schůzky začne čmárat na papír - a zachvátí ho mrazivá předtucha, že jeho žena zemře při autonehodě. Poté, co se přiřítí na inkriminované místo, musí čelit ještě mnohem děsivější pravdě. V troskách totiž leží nikoli auto jeho ženy, ale jeho vlastní. Šaty si ušpiní od krve - jsou to jiné šaty, než které měl na sobě při oné schůzce. Je tam i jeho žena a je naživu, ale proč ho celá uslzená oslovuje Richarde? A proč popírá, že by měli syna?
Rick Hamilton je uvězněn v paralelním vesmíru. Jeho život je všechno, jen ne nádherný... (Založil/a: Misoponia)

David Ambrose David Ambrose
*??.??.1945

Mísona
  5. 2. 2016, 19:52
kniha byla od počátku zajímavá, kdy jsem chvilku nevěděla o co go, postupným odkrýváním času jsem byla překvapená, jediné co mi nevyhovovalo, byl závěr, kdy mi přišel zbytečně zamotaný.