Kámen Medusy

Poprvé vydáno celosvětově: 2000

BB art - 2005
ISBN: 80-7341-536-4

BB art (2005) 80-7341-536-4 382

Před deseti lety se zřítil špionážní satelit Medusa a shořel v atmosféře. Ještě před tím však stihly jeho senzory odhalit tajemství skryté po tisíce let hluboko v útrobách země. Nález nedozírné ceny, kvůli kterému budou mnozí ochotni riskovat vlastní život – i zabíjet...
Geolog Filip Mercer se stal díky svému talentu, chytrosti i odvaze legendou ve svém oboru. Dvě mocné zájmové skupiny teď potřebují jeho pomoc. Jedna z nich neváhá a unese Mercerova nejlepšího přítele. Mercer je nucen spolupracovat s tajemnou organizací, o jejíž brutalitě a odhodlání není pochyb.
V nehostinné pustině plné násilí závodí Mercer s časem, aby našel to, co zachrání život jeho příteli. Avšak místo uložení starobylého pokladu je velmi obtížné najít. Navíc mu do cesty kladou překážky obě nelítostné soupeřící strany. A najednou Mercer zjistí, že v sázce je mnohem víc než jeho vlastní život a život přítele. Osud tisíců nevinných lidí nyní závisí na Mercerovi.. (Založil/a: Misoponia)

Jack Du Brul Jack Du Brul
*15.10.1968