Děsivé Vánoce

Originální název: Horrible Christmas

Egmont - 2003
ISBN: 80-7186-916-3

Egmont (2003) 80-7186-916-3 100

Dějiny psané vánočními ozdobami, jedlovou větvičkou a jmelím.

Děsivé Vánoce vám prozradí vše, co jste chtěli o těchto svátcích vědět, ale zatím jste se kvůli vanilkovému cukroví neměli čas zeptat.
Dozvíte se například:
-Kdo byli největší hrdinové Vánoc
-Co to byl husí klub
-Jak se zbavit zpěváků koled
Přečtěte si také o nechutných svátečních pokrmech, strašidelných příbězích, při nichž vám bude (možná) běhat mráz po zádech, a krutých katastrofách, ke kterým došlo právě o Vánocích. Poznejte pravdu o podivných vánočních zvycích a seznamte se s malým pomocníčkem holandského Santy Clause... jehož úkolem bylo strašit děti.

Bez této knížky nebudou vaše Vánoce nikdy dost děsivé! (Založil/a: Miss Utahraptor)

Rumbelle
  14. 1. 2015, 15:49
Já myslím že to bylo velmi povedené povídání o Vánocích. Hezké historky a spoustu zajímavostí, které jste o Vánocích nevěděli. Doporučuji těm ,kteří se nebojí vtípkovat na účet Vánoc.
ilon-a
  26. 12. 2013, 21:14
Zklamání. Edici Děsivé dějiny miluju, ale tohle se jim nějak nepovedlo. Na to, že tématem jsou Vánoce, o kterých by se dalo napsat neskutečně mnoho (zajímavostí), bylo to nudný a vůbec mě to nebavilo.