Patchwork bez jehly

Patchwork bez jehly Originální název: Patchwork sans aiguille

Computer Press - 2006
ISBN: 80-251-1279-9

Computer Press (2006) 80-251-1279-9 88

Znáte patchwork bez jehly? Tato technika je vhodná i pro ty, kteří nemají zkušenosti se šitím či dostatek trpělivosti na tradiční patchwork. Bez jehly a nitě se zcela obejdete a kromě zbytků látek různých barev a vzorů budete potřebovat pouze polystyrénové formy, řezací nůž a občas lepidlo. Podle fotografických návodů si zhotovíte mnohé dekorativní i praktické předměty: krabice a rámečky, girlandy a mobily, nástěnné hodiny, velikonoční vajíčka, zvonky a vánoční ozdoby. Až si techniku vyzkoušíte ve snažších i obtížnějších projektech s použitím forem nejrůznějších tvarů, jistě sami přijdete na další způsoby jak ji využít a vytvořit si originální předměty, které mají stejné kouzlo jako tradiční patchworkové výrobky. (Založil/a: elyon)

bobos
  31. 7. 2011, 18:43
Tuto knížku mi nadělil Ježíšek a já jsem z ní naprosto nadšená:-D Krásně nafocené a popsané postupy, podle kterých jsem se tuto techniku naučila i já. Takže nejen náš byt, ale i spousty příbuzných a známých, již zdobí výrobky udělané patchworkem bez jehly, ale za to s mnoha špendlíkami:-DD