Star Trek

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Laser-books - 2012
ISBN: 978-80-7193-282-6

Laser-books (2012) 978-80-7193-282-6 296

Jeden vyrůstal na kukuřičných polích v Iowě, pral se za svou nezávislost, chtěl uniknout životu, který mu chystal jenom lhostejnost, marnost a zapomnění.
Druhý vyrůstal mezi rozeklanými skalami drsné vulkanské pouště, pral se, aby ho přijali, chtěl sladit logiku, kterou ho učili, s emocemi, které cítil.

V dalekých končinách Galaxie, v místě a čase, které nikdy neměly existovat, se objevuje nástroj zkázy. Jeho pološílený kapitán přeje smrt všem rozumným bytostem, touží zničit každý civilizovaný svět, aby tak pomstil zničení svého světa.
Dvě zcela odlišné a nepoddajné osobnosti jménem Kirk a Spock musejí najít způsob, jak vést jedinou posádku jediné lodi, která je může zastavit. (Založil/a: hiro666)

Slarque
  28. 5. 2014, 16:52
Novelizace filmového restartu z roku 2009 z pera člověka, který napsal příběh prvního celovečerního Star Treku z roku 1979. Kruh se uzavřel. :) Příběh byl samozřejmě věrný původnímu scénáři, ale napsáno to bylo tak, že jsem knihu zhltnul jedna malina.