Superbohové

Superbohové Originální název: The Supergods

PRAGMA - 2005
ISBN: 80-7205-196-2

PRAGMA (2005) 80-7205-196-2 234

Cotterell spojuje dovednosti soukromého detektiva s vášní a nervy Indiany Jonese a začíná odhalovat pravdu. Jeho cesta ho vede do chrámu Nápisů v Palenque, obřadního centra Mayů. Tam znovu navštěvuje hrob vládce Pacala, mayského kněžského krále, který byl v roce 1952 poprvé po 1250 letech otevřen. Cotterell opětovně zkoumá důkazy z té doby a nachází odpovědi na hádanky a záhady, které od začátku cesty mátly badatele a vědce. Cotterell použil vlastní jedinečnou techniku a zkoumal architekturu, reliéfy, šperky a malby Mayů. Jeho výzkum poprvé odhaluje neuvěřitelné obrazové svědectví ukazující, že muž v hrobě nebyl obyčejný člověk. Tento král ukryl své znalosti v pokladech mayského hrobu spolu s tajným vzkazem, který má být prozrazen lidstvu v naší době. Tento muž přinesl svým lidem úžasné poznatky, podobně jako v průběhu věků přinášeli lidstvu výjimečné vědomosti Krišna, Buddha a Ježíš. Tento muž s poselstvím, které se dotýká samotného smyslu života, je jedním z tvůrců zázraků, superbohů. (Založil/a: slide)