Milovat znovu

Milovat znovu Originální název: To love again

Ikar - 2000
ISBN: 80-7202-760-3

Ikar (2000) 80-7202-760-3 253

Půvabná módní návrhářka Isabella má vše, co potřebuje ke štěstí: milujícího manžela, rozkošného syna a tvůrčí práci ve vlastním prestižním římském salonu. Jednoho dne je však manžel Amadeo unesen a nalezen mrtev. Zdrcená vdova se vrhá do práce, aby zapomněla. Zaskočí ji vyznání lásky rodinného přítele Bernarda. Navíc mladou ženu pronásledují anonymní telefonáty; jeden ji donutí uprchnout, žít se synem jako štvanec... Ještě jednou prožije celou tu hrůzu, ještě dlouho potrvá, než uzavře tragickou kapitolu svého života a začne opět milovat...

maurarita
  27. 8. 2016, 18:02
Krásný a odpočinkový románek , který nás zavede do světa módního návrhářství a salonů .
evasamankova
  26. 9. 2013, 12:20
Příjemná odpočinková kniha o ztrátě lásky a hledání nové. Autorka se však v těch pochmurných pasážích nijak neutápí, děj rychle plyne dál. Kniha slzu pravděpodobně nevymáčkne, ale příjemné chvíle přinese.