Expanze na Mars

Expanze na Mars Originální název: Expanze na Mars

Euromedia Group - 2009

Euromedia Group (2009) 184

Kniha Expanze na Mars začala vznikat v průběhu vysokoškolských studií Alex a Evy, kdy obě dívky usoudily, že jejich dosavadní střety s muži jsou obestřeny natolik nevšedními zážitky, že by o nich měly napsat knihu. Dívky začaly své příběhy publikovat na internetu formou blogu, své texty opatřily vlastními ilustracemi a příběhy prokládaly krátkými vstupy ze svého současného života.
V březnu 2009 blog Expanze na Mars „objevil“ společenský týdeník Reflex a otiskl z něho několik ukázek. O půl roku později již vycházejí Expanze v podobě knihy... a to u příležitosti svatby Alex Hrouzkové s redaktorem Reflexu, kontroverzním Jiřím X. Doležalem, která proběhla 14. 9. 2009. (Založil/a: Scottak1)

#vztahy  #sex  #reflex  #bloger
Alex Doležalová-Hrouzková Alex Doležalová-Hrouzková
*14.09.1984

togaf
  6. 4. 2012, 9:30
Jako blogové zápisky mohly být tyhle zážitky zábava. Jako kniha to moc nefunguje. Ale holky vedly opravdu "zajímavý" studentský život.
Orina
  25. 12. 2011, 9:47
Absolutně nechápu vysoké hodnocení této knihy, protože na vyprávění "kterak se dvě slepice prosouložily studentskými léty", není opravdu zhola nic zajímavého. A neustálé dokazování, že hlavní "hrdinky" mají místo mozku piliny, je k pláči! Mládí vpřed!!
Adamodry
  17. 2. 2012, 10:17
Kniha vypráví skutečný příběh studentech, kteří akorát souloží a chlastají. Humor knihy je poněkud vzláštní a pro mnohé muže, může (pro muže může, jsem básník) být až urážející. Na knize bych ocenil její opravdovost. Žádné vyšší myšlenky, když někoho zajímá akorát chlast a sex (jako mě), tak bude psát o chlastu a sexu.