Co má pes na mysli

Co má pes na mysli

Podtitul: jak pochopit psí uvažování

Originální název: How Dogs Think

Knižní klub - 2016
ISBN: 978-80-242-5338-1

Knižní klub (2016) 978-80-242-5338-1 304
Knižní klub (2008) 978-80-242-2196-0 304

Dovedou psi počítat? Zdají se jim sny? Dokážou předpovídat zemětřesení nebo odhalit rakovinu?

Naučte se dívat na svět očima psa.

Zábavný a obsažný rádce přináší řadu zajímavostí, vyvrací mnohé běžné pověry a nedorozumění týkající se čtyřnohých přátel člověka a poskytuje spoustu překvapivých údajů o jejich intelektuálních schopnostech. Objevná je i část o stárnutí psů, která zachycuje příznaky stáří z různých zdravotních i psychologických hledisek.
Autor bestsellerů, psycholog a světoznámý odborník na chování psů a jejich výcvik dr. Stanely Coren se v této publikaci zabývá všemi aspekty života psa ve vztahu ke světu, k člověku i zvířatům. Vychází z dlouhodobých zkušeností, s humorem hodnotí nejrůznější psí plemena a učí, jak přeměnit mladé štěně ve zdravého, zvídavého, spokojeného a poslušného psa. (Založil/a: izabelle)

Stanley Coren Stanley Coren
*??.??.1942

Irsibil
  10. 12. 2013, 0:37
Tuhle knihu doporučuji přečíst každému majiteli psa, který má zájem mu porozumět. Knihy "Co má pes na mysli" a "Co má pes na jazyku" mi pomohly pochopit spoustu věcí, které nám vylepšily vzájemné soužití :-)
izabelle
  3. 11. 2010, 20:40
Knížka plná historek převyprávěných i z autorova života o jeho psech, psech jeho známých a psech vůbec. Nijak neohromí, ale neurazí a kdo má rád psy, určitě ho zážitky autora potěší a snad i pobaví.