Vévoda a já

Ikar - 2007
ISBN: 978-80-249-0916-5

Ikar (2007) 978-80-249-0916-5 304
Ikar (2004) 80-249-0299-0 304

Simon Basset, vévoda z Hastingsu, vymyslel plán jak se zbavit všech dohazovačů a vdavekchtivých dívek ze společnosti. Předstírá náklonnost k půvabné Daphne Bridgertonové, mladší sestře svého přítele, s níž uzavře dohodu, že se jí bude naoko dvořit. Přestože nemá v úmyslu se oženit, na té dívce je něco, co mu zrychluje srdeční tep. Daphne brzy zapomene, že jejich námluvy jsou pouhá přetvářka. Snad za to může okouzlující pohled jeho pronikavých očí nebo to, co cítí v jeho objetí, ale postupem času se do temperamentního vévody doopravdy zamiluje. Musí však stůj co stůj zabránit tomu, aby jí pohledný vévoda, který se zapřísáhl, že zůstane navždy svobodný, nezlomil srdce… (Založil/a: Martina)

Bloodym
  7. 12. 2013, 1:32
Mé první setkání s Quinnovou. Milý, vtipný příběh, který si na nic nehraje, nebere se až tak vážně a kde, proto aby se Daphne se Simonem do sebe zamilovali, se nemusí střílet (jen nabít zbraň). Nemusí se to hemžit špiony a všemožnými lotry. U romantického žánru mám občas pocit, že Londýn je rozdělen na dvě poloviny - na skvělé bývalé agenty a zlotřilé špiony - jen se divím, že se ještě nevystříleli. Vévoda a já toto postrádá a tak na mě zapůsobil jako svěží vítr.