Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Našeptavač

98%
5 8
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Našeptavač Originální název: Našeptavač

Nejnovější vydání:
Severočeské nakladatelství - 1989
ISBN: 45-011-89
Počet stránek: 184
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 3x v oblíbených
v přečtených 19x v přečtených
v knihovně 11x v knihovně
k přečtení 2x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Severočeské nakladatelství (1989) 45-011-89 184

Příčiny třetího příběhu bezděčného detektiva Oty Finka tkvějí hluboko ve 40. letech; leč ani smutná kráska s umělými květinami na louce poblíž Sázavy, ani cílevědomá Zuzana, dokonce ani Ota Fink sám nemá ponětí, z jaké temné a vzdálené hlubiny se po nich vztahují plíživá chapadla… Zatímco náš hrdina pomáhá řešit problémy mladého ochotnického divadla kdesi na Smíchově, má plnou hlavu zlověstných otazníků: Kam zmizel kominík Toušek, osamělý obyvatel domku v Měcholupech? Jaká záhada obestírá smrt jiného samotáře v jedné pražské ulici? Jaké tajemství ukrývá střecha vršovického činžáku? Kdo byl – nebo snad ještě je – tajemný O. z dětského deníčku nalezeného v boudě mrtvého psa…?! Ota Fink dvakrát málem přijde o život, zatímco fabrika kolem něj pulzuje dál svým stereotypním budovatelským životem a okolo oken soustružny chodí na blízký stadion krásné slovenské dorostenky nacvičovat na I. celostátní Spartakiádu… (Založil/a: EvaElsa)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Francoa
100% 100% 100% 100% 100%
  13. 9. 2014, 9:44
Také moje první setkání s knihou od Kapitána Kida, kterého jsem znal jako písničkáře trampských a podobných písní.Velmi příjemně se četlo, hlavně proto, že prostředí a doba mi byla důvěrně známá.Knihu jsem přečetl na tři zátahy, což v dnešní době se mi už moc nestává.Před mnoha lety jsem knihy louskal i na jeden zátah.Určitě si někdy zase přečtu jeho další knihu.
EvaElsa
100% 100% 100% 100% 100%
  3. 11. 2010, 21:21
Je to skvělá detektivka, moje první setkání s Otou Finkem. Přečetla jsem jí jedním dechem. Parádní atmosféra. Nejvíc mě ovšem nadchla skutečnost, že děj se odehrává ve vedlejší ulici v našich skvělých Vršovicích.