Přírodou krok za krokem

Přírodou krok za krokem Originální název: Přírodou krok za krokem

ARTIA - 1978

ARTIA (1978) 423

Vynikající encyklopedie české a evropské přírody. Rozděleno na část botanickou a zoologickou. Odborně vyhotovené ilustrace s krátkými texty, obsahujícími nejdůležitější informace o vyobrazených houbách, rostlinách, živočiších.
Rozčleněno taxonomicky (rod, čeleď, řád, druh).
Přestože je kniha doporučována všem milovníkům přírody, je napsaná na vysoce odborné úrovni.
Autoři: dr.Jiří Felix (zoolog), dr.Jan Toman (botanik), Květoslav Hísek (ilustrátor)
Kniha obsahuje 1193 barevných ilustrací. (Založil/a: EvaElsa)

rezuba
  6. 6. 2011, 11:31
Dobrý den,rada bych si koupila tuto encyklopedii, bohužel se mi jí nedaří nikde sehnat. Poradila byste mi prosím, kde bych jí mohla najít a případně zakoupit. Dekuji
EvaElsa
  3. 11. 2010, 22:06
Vynikající encyklopedie přírody. Od mala jsme se se sestrou trénovaly v poznávání zvířat a rostlin podle téhle knihy - skvělá výbava do života. Pro milovníka přírody je to neocenitelný průvodce na celý život, který dokáže nahradit několik knih o přírodě najednou.