Vikomt, který mě miloval

Poprvé vydáno celosvětově: 2000

Ikar - 2005
ISBN: 80-249-0480-2

Ikar (2005) 80-249-0480-2 318

Rok 1814 slibuje rušnou společenskou sezónu a vikomt Anthony Bridgerton má nejvyšší čas se oženit. Dokonce se už rozhodl, kterou z mladičkých debutantek si vybere - vyhlášenou krásku Edwinu Sheffieldovou. Jedinou překážkou je starší sestra jeho vyvolené, Kate - ta nejvšetečnější žena, jaká kdy poctila návštěvou londýnský ples. Tato troufalá intrikánka ho dohání k šílenství svým odhodláním překazit mu zásnuby, ale když Anthony zavře v noci oči, Kate ho stále víc pronásleduje v neuvěřitelně erotických snech… Vybral si vikomt za nevěstu tu správnou sestru? A co Kate? Dokáže toto rázné děvče ochránit před zpustlým ničemou Anthonym sestru, ale i sebe sama? Zvlášť když při každém setkání s ním pociťuje takový hněv a takovou touhu? Když se Anthonyho rty dotknou jejích, není si jistá už ničím… (Založil/a: Martina)

Bloodym
  29. 11. 2013, 16:26
Tahle knížka mě přiměla zamilovat se do autorky. Hašteření hlavních hrdinů a jejich dialogy jsou opravdu zábavné, nejednou mě kniha rozesmála. Příběh Anthonyho a Kate, mě vždy zvedne na duchu, když se ošklivě dívám na svět. A ač některé čtenářsky si nemůžou vynachválit Colina, tak já bych si jednoznačně vybrala Anthonyho