Kuchařka pro malé šéfkuchaře a šéfkuchařky

Kuchařka pro malé šéfkuchaře a šéfkuchařky Originální název: Kuchařka pro malé šéfkuchaře a šéfkuchařky

Edika - 2015
ISBN: 978-80-266-0829-5

Edika (2015) 978-80-266-0829-5 56
Computer Press (2006) 80-251-1191-1 52

Tato publikace plná barevných fotografií a veselých ilustrací je určena všem dětem, které by si rády vyzkoušely své kuchařské umění. Kniha obsahuje rozmanité recepty oblíbených jídel, které si mohou snadno a rychle připravit – od předkrmů, polévek, hlavních jídel, až po moučníky a nápady na rychlé „párty občerstvení“. Vlastní postup přípravy je přehledně rozfázován do podrobně popsaných kroků. Nechybí zde ani tipy a triky, které se při vaření a stolování mohou hodit. Každý recept doprovází názorné fotografie, takže děti hned vidí nejen to, jak může hotové jídlo vypadat, ale i jak probíhá jeho příprava a jaké suroviny jsou potřeba. Věříme, že s pomocí naší knihy, budou začátky v kuchyni nejen jednodušší, ale také zábavné a užitečné. (Založil/a: elyon)