Receptíky pro kuchtíky: hravá kuchařka na dětské oslavy

Receptíky pro kuchtíky: hravá kuchařka na dětské oslavy Originální název: Receptíky pro kuchtíky: hravá kuchařka na dětské oslavy

CPress - 2014

CPress (2014) 64

Tato kuchařská kniha plná barevných fotografií, vtipných ilustrací a napínavých komiksů je určena všem dětem, které se zajímají o kuchařské umění a chtěly by svým kamarádům, rodičům nebo prarodičům připravit zajímavé pohoštění. Ještě než se však pustí do přípravy pokrmů tradičních, mohou si nejdříve s naší knihou vyzkoušet jídla méně náročná, ale zato originální, hravá a hlavně chutná.
Recepty, které v knize naleznete, zahrnují jak pokrmy SLANÉ (chlebíčky, jednohubky, saláty, obložené mísy apod.), tak i SLADKOSTI (cukroví, poháry, dortíky, lívance apod.) a NÁPOJE. Provedení těchto známých pochutin vás však zaručeně překvapí. Už jste někdy jedli obložený rohlík v podobě veslice se čtyřčlennou vaječnou posádkou, pochutnávali si na sladkém sushi nebo pili zaručeně krvavý upíří drink?
Jednotlivé recepty jsou navíc rozděleny do čtyř kapitol podle typů konkrétních oslav a pravidelných svátků, takže se nemusíte bát, že by vám s naší knihou v průběhu roku došly nápady. Každá z kapitol je pak uvedena vtipným dvoustránkovým komiksem, v němž se znova potkáte s opičkou CHECHTIČKOU, prasátkem CHROCHTOU a mravenečníkem FRFŇOU. Tito tři zvířecí kamarádi vám pak budou při vaření radit, jak na to, a při přípravě každého z receptů vám přispěchají na pomoc s dobrou radou v podobě malého ZLEPŠOVÁKU. (Založil/a: elyon)