Dáma z obrazu

Originální název: Seduction in Mind

Domino - 2010
ISBN: 978-80-7303-558-7

Domino (2010) 978-80-7303-558-7 216

Když Samuel Lennox spatří na výstavě obraz s aktem nahé krásky, ihned pozná, že se jedná o stejnou ženu, jejíž portrét koupil v Paříži. Rozhodne se s ní seznámit – nikoli z ušlechtilých pohnutek, ale proto, aby ji mohl přiřadit na svůj dlouhý seznam milenek. Gentlemanovi v jeho postavení nečiní problém zjistit, jak se modelka jmenuje a kde bydlí. O to větší je ovšem jeho rozčarování, když je odmítnut.
Alexandra Lonidesová není vskutku žádná naivka. Pochovala už dva manžely, poznala několik milenců a vskutku netouží stanout v náručí vikomta Lennoxe, kterým už prošla půlka Londýna. Nakonec však přece jen podlehne Lennoxovu svádění a svolí, že si vzájemně poskytnou rozkoš, ale nic víc. Hlavně žádné city!
Navzdory původnímu plánu jim jedna noc nestačí a oba chtějí stále víc. To se však nelíbí ani Lennoxovým dřívějším milenkám, ani Alexandřinu o deset let mladšímu ctiteli. A jako by toho nebylo dost, Samovi rodiče začnou na syna naléhat, aby se konečně oženil a zplodil dědice. Zvítězí v Alex a Samovi láska k nespoutanému životu, anebo láska jednoho k druhému? (Založil/a: DdeK)

minkar
  17. 11. 2015, 17:43
Neuveritelne ublafane. Stranky a stranky nudnych slovnich přestrelek, sem tam prolozene sexem. Od tohoto typu literatury se asi neda nic moc ocekavat, ale vetsinou se jedna o lehke cteni na odreagovani. Tato kniha me bohuzel nudila neuveritelnym zpusobem, preskakovala jsem vety, pak odstavce a pak jsem preskocila druhou polovinu knihy.