Emily Strange. Ztracená, temná a znuděná

Emily Strange. Ztracená, temná a znuděná Originální název: Emily The Strange: Lost, Dark, and Boring
Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Albatros - 2009
ISBN: 978-80-00-02292-5

Albatros (2009) 978-80-00-02292-5 149

Emily Strange je záhadná a divná postava podrývající autority, v jejíž blízkosti vždycky najdete černé kočky, extrémní zážitky a nevyčerpatelnou inspiraci. U jejích podivně obutých nohou bude brzy ležet veškeré lidstvo. Je nezávislá, rebelská a mystická. Přijměte do svých srdcí Emily a ona vám za to nabídne nezapomenutelné zážitky. A navíc to je Emily 3x jinak a v jednom balení – ztracená, temná a znuděná! (Založil/a: Jitka)

Rob Reger Rob Reger

Jessica Gruner Jessica Gruner

Shax
  21. 6. 2016, 21:47
Vcelku jednotlivé stránky kvalitativně nevyrovnané, pseudo-halucinogenní ilustrace, nicméně Ztrátex je top :)
Hannie
  24. 7. 2012, 18:24
Pro někoho možná těžko stravitelný komiks, ale zajímavou kresbu a kus černého humoru tomu upřít nelze. Já se rozhodně bavila. :)
Radka Pařízková
  15. 3. 2015, 17:49
Pro mě to byla příjemná změna. Barvy, obrázky i humor k sobě skvěle ladily. Tenhle komix už jen tak z ruky nedám. Když si chcete odpočinout a nechce se vám číst halda písmenek, protože jste líný a tak trochu vás to i nudí, je tohle ta příjemná změna k odpočinku.
hous.enka
  4. 7. 2016, 10:49
Pokud v komiksu chybí příběh a nadlehčený humor, vidím to jako problém. Ano, Emily Strange je krásně nakreslená a emo holky ji maj rády, ale já jsem z výsledku tohohle kresleného zpracování poněkud rozpačitá. Hodlám zkusit románovou podobu a snad se ke komiksu časem vrátím. Zatím mi na něj bude v knihovně usedat prach.
Booker
  6. 7. 2016, 16:08
Četla jsem všechny díly románu o Emily Strange nespočetkrát, ale tomuhle komiksu prostě nemůžu přijít na chuť. Přestože mám Emily moc ráda, komiks jsem po pár stránkách vždy zavřela, jelikož mě ani trochu nebavil...